Izstāde “Pieskariens”

Izstāde “Pieskariens”Visu 2015. gada novembri Galleria Riga notika labdarības izstāde Pieskāriens, kurā bija iztādītas fotogrāfijas ar rejefu, arhitektūras pieminekļu miniatūri 3D maketi un taktila pilsētas karte. Izstāde bija īpaša ar to, ka visus eksponātus varēja izpētīt ar tausti. Izstāde bija pieejama neredzīgiem un vājredzīgiem cilvēkiem.

Šādu pasākumu mēs organizējām pirmo reiz, un tas bija pieskaņots mūsu organizācijas piecu gadu jubilejai. Izstādes atklāšanā piedalījās dažādu nevalstisko organizāciju pārstāvji, Rīgas domes projektu vadītājs, internāta neredzīgiem un vājredzīgiem cilvēkiem direktore, Neredzīgo pansionāta vadītāja, kā arī mūsu draugi, kuri gan vārdos, gan darbos atbalstīja šo pasākumu. 3 nedēļu laikā šeit pabija ap 200 cilvēki, gan pieaugušie, gan bērni. Tie bija cilvēki ar redzes problēmām, kā arī tie, kuriem nav vienaldzīgi vides adaptācijas jautājumi cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Mūsu izstādi apmeklēja gan viesi no Sanktpēterburgas, gan neredzīgu bērnu grupa no internāta.

Rīgas ievērojamāko vietu fotogrāfijas, kas satur gan krāsainu vizuālo informāciju, gan reljefa slāni. Doma baznīcas, Latvijas Nacionālās bibliotēkas, Pētera baznīcas maketi, kas izdrukāti ar 3D printeri. Liela un koša mūsu pilsētas karte, kurai pieskaroties, var sataustīt galvenās ielas, parkus un ūdens krātuves. To visu varēja iepazīt izstādē.

Liels paldies cilvēkiem, kuri ierakstīja labus vārdus un novēlējumus atsauksmju grāmatā. Tas mums ir labākais atalgojums par darbu.

Par ziedojumiem, ko savācām izstādes laikā, mēs iegādājāmies materiālus 3D drukai un turpināsim papildināt mūsu taktilo objektu kolekciju.

Mūsu izstāde ir neliela un mobila, tādēļ mēs varam to viegli pārvest no vienas pilsētas uz otru. Zvaniet, un mēs pie jums atbrauksim!Close Menu